Karot ve karotcu beton delme kesme
Abdurrahmangazi, Ebubekir Cd. No: 86 Sancaktepe/İstanbul

Beton Kesme

Bina ve konut yapımı aşamalarına bazen projelerde var olan kapı ve pencere gibi unsurlar unutulabilmektedir. Bu durum neticesinde beton kesme kaçınılmaz gereklilikte bir işlem haline gelmektedir. karotçu beton kesme firmamız, bina yapımı aşamasında kesilmesi gereken cam, kapı ve benzeri gibi bölümler için beton kesme işlemini son teknolojiye ait makineleri ve teçhizatı ile özveri ve itina ile yapmaktadır. Çoğu zaman kapı ve pencereler için ufak çaplı kalıplar kullanılmadığından tam beton kalıbı dökülmektedir. Biz karotçu beton kesme hizmetimizi, tam kalıp betonlarda cam ve pencere gibi ufak çaplı bölümlerin beton yapısına ve çevresine zarar vermeden özenli bir şekilde vermekteyiz.
Betonarme yapılarda, beton duvar yada döşemelerin kesim ihtiyacı çeşitli nedenler ile ortaya çıkabilmektedir. Projelendirme yada uygulama esnasında unutulan yada uygulanamayan ek kapı, pencere, havalandırma boşlukları, tesisat boşlukları, teçhizat boşlukları, makine boşlukları gibi alanların kesim işlemleri uygun beton kesim makineleri ile daha sonrasında gerçekleştirilebilmektedir.

Genellikle yapıların beton döküm işlemi sırasında özellikle ufak çaplı boşluklar için kalıp hazırlama işlemleri daha uzun sürebileceğinden, tek parça olarak beton dökümü yapılmakta ve daha sonraki aşamalarda betondan gerekli alanlar kesilerek ihtiyaç duyulan boşluklar oluşturulmaktadır. Eski yapılarda ise günümüzde uygulanması gereken pek çok ilave teçhizat, tesisat gibi işlemler için beton duvar yada döşemelerde uygun çaplı deliklerin açılması ya da pencere, kapı oluşturulması gibi daha büyük alanlarda beton kesimi uygulanması gerekebilmektedir.

Günümüzde ihtiyaçların yanısıra tasarımcılar sadece dekoratif amaçlı beton kesimi de gerçekleştirmek isteyebilmektedir. Beton kesimi çok farklı amaçlar ile çok farklı yüzeylerde uygulanmak istenebilir. Burada dikkat edilmesi gereken husus beton kesimi gerçekleştirilirken en uygun kesim yönteminin belirlenmesidir. Uygun kesim yönetiminin belirlenmesi hem zamandan hemde işin maliyetinden tasarrus etmenizi sağlar. Gereksiz yere kesim yapılacak alanın etrafına zarar verilmemiş olunur.

Beton Kesme Nasıl Yapılır?

Beton kesme işi zor bir iştir. Bu nedenle en dayanıklı aletlerin kullanılması gerekir. karotçu beton kesme firması olarak beton kesme işlerini en dayanıklı karotlarımız ile yapıyoruz. Karotlarımız uzun çalışmalara rağmen herhangi bir arıza vermeden hizmetine deva etmektedir. Titiz hizmetlerimiz sayesinde İstanbul'dan başlayarak Türkiye'nin dört bir yanında hizmet veriyoruz. İşlerinizi kaliteli ve güvenilir bir şekilde yaptığımız için bizleri tercih ettiğiniz zaman asla pişman olmayacaksınız. Garantili hizmet ve uygun fiyatlarımız sayesinde artık nerede olursanız olun çevreye zarar vermeden beton kesme işlerinizi yapıyoruz.

Beton Kesme Niçin Yapılır?

Beton kesme işleri konusunda en avantajlı hizmetleri ve özel karotları ile sizlere hizmet veren karotçu beton kesme firmamız sayesinde artık karot kiralamak için farklı firma aramanıza gerek kalmayacaktır. Firmamız, alanında uzman ekipleri ve yılların vermiş olduğu tecrübe sayesinde sizlere hizmet sunduğu için, dayanıklı karotlar ile beton kesme işlerinizi en kısa sürede yapmaktadır. Uygun fiyatlar ile hizmet sunduğumuz için fazla masrafa girmenize izin vermeyerek hizmette bulunuyoruz. Müşteri odaklı hizmetlerimiz sayesinde sunmuş olduğumuz beton kesme hizmetiyle müşterilerimizin güvenini kazanarak yolumuza devam ediyoruz. Üstelik hizmetlerimiz sadece İstanbul'da geçerli değil Türkiye genelinde olduğu için istediğiniz zaman firmamızı tercih edebilirsiniz.